Ataşehir Escort 2012 Ranza Modelleri - Ev Dekorasyon Örnekleri ve Aksesuarlar
20 Ekim 2012

2012 Ranza Modelleri

2012 Ranza Modelleri

Genellikle çocuk odalarında tercih edilen ranzalar, 2012 modelleri ile ilgi çekmeye devam ediyor. Birbirinden şık ve neşeli modelleri ile çocukların gözdesi haline gelen ranzalar, yeni modellerindeki malzeme kalitesi ile ailelerin büyük beğenisini kazanmaktadır. Ranza modellerinin canlı renk tonlarından oluşması çocuk odasında en çok tercih edilen yatak modelleri arasında yer almaktadır. Çocuklarına daha neşeli ve ferah bir çocuk odası dekorasyonu yapmayı planlayan aileler, 2012 ranza modellerinde aradıkları birçok özelliği bulabilmektedir.

Özellikle kırmızı ve yeşil tonlarının her aldığı ranza modelleri 2012 yılının gözdeleri arasında yer almaktadır. Birçok modelde bu renk tonları tercih edilerek çocuk odasında daha ferah ve eğlenceli ortamların yaratılması hedeflenmiştir. 2012 ranza modellerinde mavi ve gri renkleri de oldukça sık yer almaktadır. Daha çok canlı ve soft renklerin tercih edildiği yeni ranza modellerinde temel amaç çocukların rahatlıkla kullanabileceği ranza modellerinin oluşturulmasıdır.

2012 Ranza Modelleri

 

2012 Ranza Modelleri

 

2012 Ranza Modelleri

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. eylem dedi ki:

  kayaklı ranzayı nerden alabilirim

  1. Editör dedi ki:

   Eylem hanım bu modeller yurt dışında üretilmiş modeller. Model göstererek sizlerde yaptırabilirsiniz yada büyük mobilya firmalarından talep ederseniz sizi yönlendireceklerdir.

 2. Kalibrasyon Kocaeli dedi ki:

  Gerçekten çok güzel modeller var insanın çocuk olası geliyor harika …

YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
2012 İpek Mobilya Modelleri (3)
2012 İpek Mobilya Modelleri

Son zamanlarda piyasaya sunduğu ürünler ile dikkatleri üzerine çeken İpek Mobilya, 2012 mobilya modelleri ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Farklı...

Kapat