Ataşehir Escort 2016 Deri Koltuk Modelleri - Ev Dekorasyon Örnekleri ve Aksesuarlar
09 Nisan 2016

2016 Deri Koltuk Modelleri

2016 Deri Koltuk Modelleri

Deri koltuk takımlarını çoğunlukla iş yerlerinde görmeye alışmıştık. Son yıllarda ise giderek evlerde tercih edilmeye başlandı. İnsanların bu modelleri tercih etme sebepleri ise deri koltuk takımlarının diğer modellere göre daha konforlu ve daha temizlenebilir olması. Haliyle deri koltuklara rağbet arttıkça üretim miktarı ve deri koltuk modelleri de artmaya başladı. Deri koltukların bilinen klasik modellerinin aksine L köşe takımları da üretilmeye başlandı. Eğer dar ya da küçük bir oturma alanına sahipseniz bu modeller tam size göre olabilir.

Deri koltukların bu avantajlarının yanı sıra dikkat edilmesi gereken noktaların da göz ardı etmemek gerek. Örneğin direkt güneş ışığına maruz kalması ve yanlış temizlik maddeleri kullanılması eşya üzerinde kalıcı hasarlar meydana getirebilmektedir. Bu modelleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur da derinin suni mi, gerçek mi olduğudur. Gerçek deri daha uzun ömürlüdür. Ancak son yıllarda gerçeğine yakın yapılan deriler de gerçeğini aratmamaya başlamaktadır.

2016 yılında mobilyada en rağbet gören model, deri koltuk modelleri olacağa benziyor. 2016 deri koltuk modelleri eskiye oranla her renkte ve her şekilde mağazalarda yerini almış durumda. Deri koltuk modası geçmek bir yana her geçen gün daha da artmakta. Evlerde genellikle gotik tarz yaratmak istendiğinde kullanırken, bu sezon kırmızı renkte bir L deri model köşe takımı  kullanmak harika olabilir. Deri koltuk modeli kullanmayı sevenler bu sezon şanslı görünüyor. İş yerlerinde de klasik koyu renkte deri kullanmaktan sıkıldıysanız, mobilya alışverişine çıkarak açık renklerde sıcacık kullanım alanları elde edebilirsiniz.

İnternette yeni sezonda birçok deri model çeşitleri bulabilmek mümkündür. Bu şekilde de kafanızda belirleyeceğiniz tarzda bir koltuk takımı, kanepe, L köşe takımı yaptırabilirsiniz. Eğer iyi bir deri koltuk takımına sahip olmak istiyorsanız ortalama 2500 liradan başlayan fiyatlar sizin için uygun olabilir. Oturma alanlarında deri modeller her zaman daha lüks ve daha göze hitap eder görünür.

Şu halde, oturma grubundan sıkılanlar, eskidi artık değiştirmek istiyorum diyenler, yeni evlenecek olanlar için en mantıklı tercih deri mobilyalar gibi görünüyor. Kendi ofisi olan ve özellikle süsü, gösterişi seven bayanlar için pastel renklerde deri modeller; görünüşe önem veren beyler için 2016 model deriler nasıl da hoş durur. Kullanışlı olmasının yanında kolay temizlenebilir özelliği, lüks ve şık görüntüsü, farklı renkleriyle deri modeller bu sezonun doğru tercihi gibi görünüyor.

2016-Deri-Koltuk-Takimi-Modelleri-Fiyatlari 2016-Deri-Koltuk-Takimlari-Modelleri-ve-Fiyati Deri-Koltuk-Takimi-Modelleri-ve-Fiyatlari Deri-Koltuk-Takimlari-Modelleri-ve-Fiyatlari

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
yeni-model-nevresim-takimi
Taç Nevresim Takımı 2016 Modelleri

Şıklığı ile göz kamaştıran nevresim takımları, yatak odalarının dekoratif anlamda büyük artı kazanmasını sağlayan bir etkiye sahiptir. Yatak odası dekorasyonunun...

Kapat