Ataşehir Escort 2016 Model İstikbal Koltuk Takımları - Ev Dekorasyon Örnekleri ve Aksesuarlar
22 Ocak 2016

2016 Model İstikbal Koltuk Takımları

2016 Model İstikbal Koltuk Takımları

Bir evin iskeletini, temelini oluşturan yer oturma odası dolayısıyla da oturma takımlarımızdır. Yoğun bir iş gününün ardından evinize geldiğinizde dinlendiğiniz,ailenizle yiyecek ve içecek eşliğinde film izlediğiniz veya misafirleri ağırladığınız yer oturma odanızdır. Bu yüzden koltuklarınızın şıklığı ve rahatlığı herkes için oldukça önemlidir.Bu noktada 2016 Model İstikbal Koltuk Takımları yardımınıza koşuyor. Hoş tasarımların farklı renklerle dizayn edildiği rahat ve konforlu koltukları, ince ayrıntılarla zenginleştirilmiş oturma takımlarıyla birleşince ortaya harika sonuçlar çıkıyor. Siz de 2016 Model İstikbal Koltuk Takımları’ndan seçim yaparak hayatınızın büyük bir kesimini keyifli, şık ve rahat bir ortamda geçirebilirsiniz!

İşte bu koltuk takımlarından birkaçı: Romance, Fashion, Viva, Zenit, Glory, Armada, Silva, Olivia, Aristo, Eva, Otantik koltuk takımları en çok tercih edilen koltuk takımları olmalarıyla birlikte İstikbal mağazalarında sizleri bekliyor.

Hangi koltuk takımını seçmeliyim?

İstikbal 2016 Model Koltuk Takımları ile size her ev seçeneğine uygun koltuk takımlarını oluşturarak istediğiniz modeli bulmanızı arzuluyor. Hemen biz de titiz bir şekilde dizayn edilip, renkleri seçilen koltuk takımlarımızdan bazılarını inceleyelim:

1-)Silva Koltuk Takımı

Bu koltuk takımı bir adet 3’lü koltuk, bir adet 2’li koltuk ve iki adet de berjerden oluşmaktadır. Koltuk takımları doğal ahşaptan yapılmış ayakları tahta zemininize uyum sağlayıp hoş bir hava katacaktır. Ayrıca koltukların sırt kısmında yer alan makrome uygulamalı sırt minderleri ile rahat ve şık bir görüntü sağlanmıştır.

2-)Romance Koltuk Takımı

Romance koltuk takımında bir adet 3’lü koltuk, 2 adet berjer ve 2 adet sandalye bulunmaktadır. Zarif ayakları kaliteli ahşaptan yapılmış ve beyaz renkle boyanmıştır. Koltuklar kadifeden yapılmış ve fazlasıyla yumuşaktır. Modern bir tasarıma sahip olmanın yanı sıra bu koltuk takımıyla evinizde romantik bir hava oluşturabilirsiniz.

3-)Eva Koltuk Takımı 

Eva Koltuk Takımı, 1 adet üçlü koltuk, 1 adet ikili koltuk ve 2 adet berjerden oluşmaktadır. Koltuklarda Zero-Wall mekanizması vardır, yani ürün öne çekilmeden veya oynatmadan rahatlıkla yatak olabilmektedir. Ayrıca koltuklarda üniteler, eşyalar için geniş bir sandık görevi görebilmektedir. Koltuklar gayet geniş ve konforludur. Krem, Cappucino ve Beyaz renklerinin ağırlığıyla evinize muazzam bir görünüm vereceğinden şüpheniz olmasın.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
2016-enza-yemek-odası-modeli
2016 Yataş Enza Home Yemek Odası Modeli

Yatak ve mobilya sektörüne Enza Home markası ile yenilikçi bir adım atan Yataş, ülkemizde neredeyse her şehirde bulunan mağazalarıyla müşterilerine...

Kapat