Ataşehir Escort 2016 Model İstikbal Puflar-Berjerler - Ev Dekorasyon Örnekleri ve Aksesuarlar
19 Şubat 2016

2016 Model İstikbal Puflar-Berjerler

2016 Model İstikbal Puflar-Berjerler

Dünyada teknolojiyle birlikte modern evler, ev dizaynları ve iç dekorasyonu olan mobilya sektörü de hızla gelişmektedir. Ülkemizin en önemli mobilya markalarından biri olan İstikbal Mobilya, mobilya tasarımında görselliğe hitap eden puflar ve berjerler ile birbirinden şık dekorasyonlar sunmaktadır. 2016 Model İstikbal Puflar-Berjerler yine tüm zarafetiyle evleri renklendirmektedir.

Puf ismi ile bile insana rahatlık hissettiren, yeni tasarım mobilya sektöründe küçük ama şıklığa değer katan kullanımı rahat, ergonomik bir parçadır. Puflar kare, dikdörtgen ve yuvarlak şekillerde tasarlanıp, üretilmektedir. Puflar; keyfine ve konforuna düşkün olan özellikle ev hayatının muhteşemliğine inanan insanlar tarafından koltuğa oturduğunda, televizyon seyrederken veya kitap okurken ayak uzatmak için, sehpa olarak veya yemek öncesi, iş arası biraz dinlenmek için kullanılır. Üretiminde genellikle iskeleti ahşap kullanılarak üretilirken kaplamasında sünger, kumaş veya deri kullanılmaktadır.

İstikbal ürün gruplarından bir diğeri olan berjer ise Fransızca kökenli bir kelime olup arka yaslanma yeri kabarık ve yüksek olan oturma yeri de geniş çalışılan genellikle 2’li gruplar halinde bağımsız olarak tasarlanan koltuklardır. Berjer üretimi çeşitli renk ve desenler ile mobilya dekorasyonunda önemli bir parça haline gelmiştir. Önceleri zıt renkler ile oluşturulan kombinler şimdi takımın bir parcası olarak da tasarlanmaktadır.

2016 Model İstikbal Puflar-Berjerler modanın, kalitenin ve rahatlığın simgesi olarak tasarlanıp müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. Aşağıya İstikbal’in yeni model puf ve berjerleri ile uzanma koltuğu ve sehpalı puf örneklerinden oluşan bir galeri ekliyoruz. Beğendikleriniz için İstikbal Mağazalarına uğrayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
romantik-banyo-modelleri
Romantik Banyo Dekorasyon ve Tasarımı

Dekorasyon yaparken evimizdeki tüm odaların her bölümünün ayrı ayrı önemi bulunmaktadır. Evimizdeki bütün noktalar göze hitap etmeli ve kusursuza yakın...

Kapat