Ataşehir Escort İstikbal 2016 Model Kanepe Takımları - Ev Dekorasyon Örnekleri ve Aksesuarlar
23 Ocak 2016

İstikbal 2016 Model Kanepe Takımları

İstikbal 2016 Model Kanepe Takımları

Her geçen senenin en iddialı ve seçkin markalarından biri olan İstikbal, bu sene de yepyeni, göz alıcı ve konforlu kanepe takımlarıyla en tercih edilen mobilya ve dekorasyon markalarından biri olacak gibi görünüyor. Örneğin bu senenin (2016) bazı İstikbal kanepe takımı modellerini incelediğimizde, üçlü koltuk ve iki adet tekliden oluşan kanepe takımları, hem estetiğiyle hem de müşterilerine oturma grubu seçeneği sunmasıyla değerlendirilmesi gereken alternatiflerden sadece bir tanesi. Genel itibariyle yatak özelliğine de sahip olan bu kanepe grupları, ev eşyalarımız için geniş bir alternatif olma imkânı da sunuyor. İstikbal markalı kanepe takımları, kanepeleri yatak olarak kullanmak isteyen müşterilere birçok üründe, öne çekmeye gerek kalmadan ve yerinden oynatmadan kolaylıkla yatak konumuna getirme seçeneği sunmakla beraber, silinebilme özelliği taşıyan kumaşlarındaki modern desenleriyle de ev hanımlarının cazibesi haline gelmiş durumda.

2016 yılında İstikbal kanepe takımlarında bordo, bej, gül kurusu, mor gibi çeşitli renkleri çiçek desenleriyle buluşturarak ilginç dizaynlara imza atmış. Özellikle kanepe takımlarında ve bu takımlardaki yastıklarda bulunan düğmeler, zaten zarif olan bu konforu üst düzey tasarım görüntüsüne kavuşturuyor. Üstelik estetikliğin yanında kanepeleri yatak veya sandık biçiminde de kullanabiliyorsunuz. Bunca estetik ve de zarafetin yanına bir de bu kanepe gruplarının ekonomik olması eklenince, 2016 yılının en konforlu ürünlerini evlerimizde kullanacak olmanın heyecanına kapılmadan edemiyoruz. Rahatlık, estetik, işlevsellik içeren konforlu kanepe takımları denildiğinde akla ilk gelenlerden olan İstikbal mağazalarını gezmenizi tavsiye ederiz. Yüksek standartları şık çizgilerle birleştirerek iyi kombinler yapan markanın kanepeleri, aynı zamanda kullanışlı mekanizmalarıyla da ünlü. Yani modayı takip ederek konforuna düşkün olan müşteriler için İstikbal 2016 kanepe takımları iyi bir seçim olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
istikbal-2016-koltuk-takimi-gulkurusu
2016 Model İstikbal Koltuk Takımları

Bir evin iskeletini, temelini oluşturan yer oturma odası dolayısıyla da oturma takımlarımızdır. Yoğun bir iş gününün ardından evinize geldiğinizde dinlendiğiniz,ailenizle...

Kapat