Ataşehir Escort İstikbal 2016 Model Klasik Takımlar - Ev Dekorasyon Örnekleri ve Aksesuarlar
26 Ocak 2016

İstikbal 2016 Model Klasik Takımlar

İstikbal 2016 Model Klasik Takımlar

Türkiye’nin en güçlü mobilya markalarından biri de İstikbal Mobilya’dır. Kendi çizgisinden ödün vermeyen ve kaliteli tasarımları ile her sene gözleri üzerine toplayan İstikbal Mobilya, 2016 yılında da genişletilmiş koleksiyonu ile klasik takımlar konusunda yine iddialı görünüyor.

Evlerinizde iddialı ve mistik bir atmosfer oluşturmak isterseniz, İstikbal’in klasik tarzdaki mobilyalarını tercih etmelisiniz. Mükemmel tasarım ve gerçek renkler ile bezenen mobilyalar ile evinize kendiniz dahi hayran kalacaksınız. Tam bir renk cümbüşüne sahip İstikbal klasik mobilya modelleri ile evlerinizde sonbahar rüzgarları esecek.

2016 model İstikbal klasik koltuk takımlarında klasik çizgilere, modern çizgiler de eklenmiş, oturma gruplarının genel görünümleri daha da zenginleştirilmiş. Klasik ahşap yapı tekrardan dekore edilerek, göz alıcı koltuk biçimleri ortaya çıkarılmış. Bunların yanında koltuklarda, yerden yükseklik biraz daha artırılarak, ayak kısımlarına klasik motifler eklenmiş. Mobilya modellerinin konseptine ek olarak, dinlenme koltukları da dizayn edilerek, yatak olabilen koltukların yüzey alanları genişletilmiş.

İstikbal klasik mobilya takımları arasında en çok göze çarpan modeller arasında Queen Koltuk Takımı, Lavinia Koltuk Takımı, Barok Koltuk Takımı ve Sedef Koltuk Takımı bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
istikbal-zenit-2016-koltuk-takimi-turkuaz-krem
İstikbal 2016 Model Kanepe Takımları

Her geçen senenin en iddialı ve seçkin markalarından biri olan İstikbal, bu sene de yepyeni, göz alıcı ve konforlu kanepe...

Kapat