Ataşehir Escort İstikbal 2016 Model Televizyon (TV) Koltukları - Ev Dekorasyon Örnekleri ve Aksesuarlar
08 Şubat 2016

İstikbal 2016 Model Televizyon (TV) Koltukları

İstikbal 2016 Model Televizyon (TV) Koltukları

TV koltukları genellikle keyfine düşkün olan kişilerin kendileri için oluşturmak istediği özel alanın en önemli parçasıdır. Bu konuda TV keyfinizin bozulmaması için TV koltuğunuzda rahat ve konforlu olmasının yanı sıra, evin konseptini bozmaması için koltuk takımlarıyla uyumlu ve şık olması gerekmektedir. Bu konuda size tavsiye edebileceğimiz markalardan birisi de İstikbal olacaktır. 2016 Model İstikbal televizyon koltukları farklı çeşitleriyle piyasaya sürülmüş durumda. Özellikle eski, klasik ve sportif modelleriyle dikkat çeken 2016 Model İstikbal TV koltukları beraberinde birçok renk imkanını da getiriyor. Özellikle erkek kitleye hitap eden siyah ve kahve tonlarının yanı sıra hanımlar için de krem ve beyaz renkleri ağırlıkta. Fiyatı konusuna gelecek olursak sakın özellik ve konfot gözünüzü korkutmasın, 300 TL ve 2000 TL arasındaki fiyat aralığı ile 2016 Model İstikbal TV Koltukları her bütçeye uygun durumda. İsterseniz elden isterseniz kargoyla sipariş verip televizyon koltuğunuzu alabilirsiniz. Gelin birlikte birkaç TV koltuğuna göz atalım:

1-)Troy TV Koltuğu

Diğerlerinden farklı tasarımı ve derisiyle ultra konforlu yapısı ile TV başında harika vakitler geçirebilirsiniz. Üründe “Relax” mekanizmasıyla sizi yatay konumuna getirirken, koltukta sallanma fonksiyonu da mevcut.

2-)Babil TV Koltuğu

Yapısı gereğiyle berjere benzeyen bu ürün yumuşacık derisi ile adeta gökyüzünde süzülüyormuş hissi vermektedir. Bu konuda rahatlık konusunda tercih edebileceğiniz en iyi ürünlerden biridir. Altını uzatarak ayağınızı uzatabilme imkanına da sahipsiniz. Ayrıca kırmızı, beyaz ve siyah renk seçenekleri mevcuttur.

3-)Dublin TV Koltuğu

Bu ürünü diğerlerinden ayıran en önemli özelliği elektronik mekanizmasi ile kumandaya sahip olmasıdır. Kumandayı keyfinize göre ayarlayıp, koltuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Dublin TV koltuğu geriye doğru yatabilir ve rahatça bir yatak edasında uzanabileceksiniz. Bu koltuk çeşidinde ise krem ve siyah renk seçenekleri mevcuttur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
istikbal-uzanmali-turkuaz-2016-kose-takimi
İstikbal 2016 Köşe Takımları

İstikbal ülkenin en önde gelen markalarından biridir. Öyle ki bu marka her zaman kaliteyi, konforu ve rahatlığı kendisine kural edinmiş...

Kapat