Ataşehir Escort Pencere Önü Dinlenme Köşesi (Sofa) - Ev Dekorasyon Örnekleri ve Aksesuarlar
30 Mayıs 2016

Pencere Önü Dinlenme Köşesi (Sofa)

Pencere Önü Dinlenme Köşesi (Sofa)

Evlerimiz bizler için bu dünya üzerindeki en güzel cennetlerdir. Şüphesiz ki evlerimizi elimizden geldiği ölçüde güzelleştirmek ve konforlu kılmak hepimizin arzusu dahilindedir. Yanı sıra kimilerimizin evi genişlik açısından bir çok harekete imkan verirken, kimilerimizin evi de ufak ve sevimlilikleriyle  yer değerlendirilmesi bakımından ekonomik davranmamızı gerektiren mekanlar arasında yer almaktadır.  Bu anlamda gerek ferah pencere önlerine sahip olan ve gerekse de metre kare açısından küçük evlere sahip ve her anlamda evinin her köşesini değerlendirmeyi seven kişilere pencere önleri için sofa diğer bir deyişle pencere önü dinlenme köşesi önerimiz olacak.

Bu sevimli ve aynı zamanda şık köşeler, işlerinizi bitirdikten sonra yorgunluk atmak ve çayınızı yudumlarken dışarıyı seyretmek maksatlı, hatta yakın arkadaşlarınız geldiğinde iki lafın belini kırmak için tercih edeceğiniz en güzel ve aydınlık köşelerinizden biri olacak, bundan emin olabilirsiniz. Pencere önleri hali hazıra oldukça aydınlık köşeler olduğundan,  önüne bir koltuk (sofa) atmakta hem evde yer değerlendirmesi açısından,  hem de gerçek bir okuma ve dinlenme köşesi yaratıcılığı açısından   kullanışlı ve akıllıca olacaktır.

Bu tarz köşeleri evinizin her bölümünde değerlendirebilir ve oluşturabilirsiniz. Örneğin mutfakta iki duvarın arasında kalmış bir pencere bölmeniz mi var ? Hemen bir sofa atarak değerlendirin deriz. Renkleri açık ve uyumlu tutarsanız konsept açısından hem iç açıcı hem de sevimli olmasını sağlamış olursunuz. Örneğin dingin maviler, ekru-toz pembe karışımları – su yeşili ya da sakin somon renkleri bu köşelerde kullanılacak olan renkler arasından en uygunları olacaktır.  Bununla birlikte böyle bir bölmede hoş çiçekler, duvar aynaları, aplikler, mini abajurlar sevimli mumluklar bulundurabilir ve duvarları da aile fertlerinden sevdiklerinizin mini resimleriyle detaylandırabilirsiniz. Hem de böylelikle kendinize ayırdığınız bu köşede kendi ruhunuza ait birçok unsur barındırarak, köşenize çekildiğinizde bu objelere bakarak tam bir dinlenme köşesi sağlamış olursunuz. Köşenizi eğlenceli minderler ve sevimli kırlentlerle de süsleyebilirsiniz. Yanı sıra sofanın altını tahta bir sanduka şeklinde tasarlarsanız, aynı zamanda burayı fazlalıklarınızı kaldırabileceğiniz bir bölüm olarak da kullanabilirsiniz. Her insanın günün yorgunluğunu atacağı ferah dinlenme köşesine ihtiyacı vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
ev-dekorasyonunda-renk-tercihi-onemi
Ev Dekorasyonunda Tercih Edilmesi Gereken Renkler

Renklerin yaşamımızdaki etkisi ve önemi tartışılmaz. Herkesin sorulduğunda söyleyeceği favori renkleri mutlaka vardır. Bu durum kişiden kişiye o kadar büyük...

Kapat