Ataşehir Escort Yeni Dekorasyon Fikirleri 2017-2018-2019 - Ev Dekorasyon Örnekleri ve Aksesuarlar
15 Şubat 2017

Yeni Dekorasyon Fikirleri 2017-2018-2019

Yeni Dekorasyon Fikirleri 2017-2018-2019

Yeni yılın gelmesiyle birlikte şenlenen, renklenen evlerimiz farklı dekorlara kucak açarak mükemmelliği zirveye taşımakta kararlı. Yeni yılda en çok tercih edilen dekor rengi tahmin edileceği gibi pastel tonlardır. Pastel tonlar tek başına kullanılmayıp koyu renklerle bir arada kullanıldığı için evlerimiz renk cümbüşüyle canlanıyor. Özellikle pembe, mor, sarı, yeşil, mavi ve tonları kullanılmaktadır 

Mütevazi geçen 2016 ve unutulmaz cıvıltısıyla 2015, 2017 yılının bir birleşimi gibidir. Bütün özellikler 2017 yılında birleşmiş hatta en uç noktalara taşınmıştır. Dekorasyon olarak bir çok değişikliğe gidilse de aynı noktaların bulunması yeniliğe yabancı kalmamızı engelliyor. 

Oda dekorasyonları her zevke uygun olacak şekilde üretilerek beğeniye sunulmuştur. Özellikle odaları süsleyen aksesuarlar farklı şekillere bürünerek çıkıyor karşımıza. Mesela masa üzerine konulan süs aksesuarlar yerini doğallığı ifade eden tahta ürünlere bırakıyor. Bir bakıma eski dönemleri tekrar yaşatma heyecanı, benliği sarmış gibi. Bu nedenle tahta masalar, pastel tonlarda  daha masum ve doğal şekilde çıkıyor karşımıza..

Kadife, giyim olarak karşımıza çıkmakla yetinmeyip koltuk ve takımlarda da gösteriyor kendini. Sadece takım ve kanepeyle kalmayıp yatak odalarına da sızan kadife yatak odası için kullanılmaya başlandı bile. Yumuşak dokusu ile rahatlığı simgeleyen kadife artık evimizin  her alanında kullanılıyor.

Evin tavan kısmı alçıdan  kurtularak daha doğal olan tahta ile kaplanıyor. Sıradan bir ev, pastel tonların hakim olduğu yenilik arayışına giriyor. Koltuklar nizami olarak dizilmeden gelişi güzel dizilmeye başlıyor ve muftak her zamankinden farklı oluyor. Bebek poşetlikler artık sevimli kahramanların figürlü şekliyle renkleniyor. Pencere önüne konulan çiçekler artık yerini 3d oyuncaklara renkli aynı zamanda simli sebze ve meyvelere bırakıyor. Perdeler kırçıllı olmaktan vazgeçip kaz ayağı, desenler, geometrik şekillere bürünüyor. Beyaz yerine şeker pembesi, fıstık yeşili, turkuaz gibi farklı renkler kullanılmaya başlanıyor. Anlayacağınız 2017 tüm edasıyla kendisini göstermeyi başarıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Önceki yazıyı okuyun:
dekorasyon-dergileri-listesi-2017
Dekorasyon Dergileri Listesi 2017

EV DEKORASYON DERGİLERİ Bir evin daha güzel veya daha iç açıcı olması evin dekorasyonuna bağlı. Kullandığınız eşyalar ne kadar güzel...

Kapat